Snowtubing

Nepatříte mezi nadšence lyžování a snowboardingu, ale milujete rychlou jízdu? Chcete si zpestřit vaši zimní dovolenou? Anebo jste si udělali výšlap na Praděd, potřebujete si odpočinout, ale preferujete spíše aktivní odpočinek? Vyzkoušejte Snowtubing!

Co je to snowtubing?

Jedná se o jízdu vysokou rychlostí na speciální nafukovací duši ze svahu dolů v připraveném sněhovém korytě. Je to velmi vyhledávaná a bezpečná atrakce, která je oblíbená nejen u dětí, ale také dospělých. Pokud si chcete zpestřit svoji dovolenou od tradičního lyžování, určitě neváhejte snowtubing vyzkoušet.

Zní to pro vás moc šíleně? Nemusíte se bát, dráhy pro snowtubing jsou udělány tak, aby na nich jízda byla bezpečná, pokud budete dodržovat následující pravidla, tak vám nehrozí žádné nebezpečí:

  • Člun se smí využívat pouze na vyznačené trati, nikoliv ve volném terénu!
  • Jízda je možná pouze vsedě s nohama ven.
  • Jedna nafukovací duše je určena pouze pro jednu osobu.
  • Vždy dodržujte pokyny obsluhy.

Tuto rekreační činnost si můžete vychutnávat nejen ve dne, ale po setmění. Snowtubing Ludvíkov je vybaven totiž i večerním osvětlením, tudíž setměním legrace rozhodně nekončí.

Pro koho je snowtubing vhodný?

Snowtubing je vhodný pro každého, kdo se nebojí zábavy. Vzrušující jízdu na gumovém kruhu si mohou užít jak dospělí, tak i děti od 5 let. Je dobré se vybavit zimním oblečením a mít pevné boty. U dětí doporučujeme pro bezpečnější jízdu lyžařskou helmu, která se dá zapůjčit u obsluhy. Pokud máte obavy skrze svoji hmotnost, tak nemusíte se bát. Pro snowtubing nebyl zaveden žádný váhový limit.

Snowtubingová dráha Ludvíkov

Nabízíme vzrušující jízdu na naší snowtubingové dráze Ludvíkov, na kterou vás vytáhne lyžařský vlek o délce 100m. Pak si už je stačí užívat jízdu tobogánem se 7 klopenými zatáčkami o délce 230m.

Pokud jste se přes den věnovali spíše lyžování, můžete využít večerní relaxační jízdu, protože dráha v areálu Ludvíkov je také s večerním osvětlením.

Ceník

Otevírací doba

10:00-17:00 hodin

1 jízda

30 Kč

6 jízd

150 Kč

12 jízd

300 Kč